Biurko na metalowych nogach rozwiązanie idealne do biura i gabinetu

biurko

Biurko na metalowych nogach to mebel bardzo charakterystyczny, skupiający na sobie uwagę i dominujący przestrzeń dlatego powinien być zarówno efektywny i efektowny. Wybór biurka z metalowymi nogami to gwarancja stabilności i dużej wytrzymałości jednak w jakich przestrzeniach cechy te sprawdzą się najlepiej? Z tego artykułu dowiesz się jakie są największe zalety biurek na metalowych nogach i gdzie najlepiej jest je umieścić.

Biurko na metalowych nogach – charakterystyka

Biurko na metalowych nogach może być wykonane z różnych materiałów – tak blat jak i nogi. Przykładowo do produkcji nóg wykorzystana zostać może stal lub aluminium (i w zależności od tego wyboru biurko będzie miało większą lub mniejszą masę) natomiast w przypadku blatów materiałem może być lite drewno, płyta drewnopodobna lub sklejka (od tego zależna będzie wytrzymałość i odporność blatu). Wykorzystanie plastycznego metalu pozwala na wykonanie nóg o właściwie dowolnym kształcie w związku z czym na rynku można znaleźć tak biurka na metalowych nogach w liczbie czterech jak i biurka z nogami w kształcie litery “L”.

Biurko z metalowymi nogami – dla kogo i gdzie?

Metal oraz płyta meblowa to uniwersalne, ekonomiczne i bardzo wytrzymałe połączenie, które sprawdzi się zarówno w pokoju dziecięcym lub młodzieżowym oraz gabinecie czy też biurze. Biurko z metalowymi nogami dzięki wybranemu kształtowi nóg doskonale nadaje się dla osób, które cenią sobie oszczędność wynikającą z ergonomii środowiska pracy i organizacji czasu – dzięki modelom o różnych nogach w dowolny sposób można komponować i aranżować przestrzeń, w której biurko się znajduje lub ma się znaleźć doposażając ją w kontenerki biurowe, półkę pod klawiaturę lub nawet przelotki wspomagające organizację pracy. Biurko z metalowymi nogami może, dzięki dobraniu odpowiednich komponentów, stać się idealnym meblem dla przedsiębiorców a nawet dzieci w wieku szkolnym tworząc idealne stanowisko pracy.

Biurko z metalowymi nogami z płyty meblopodobnej

Biurko z metalowymi nogami wykonane z płyty meblopodobnej to rozwiązanie zyskujące uznanie i wzrost popularności. Zakup biurek industrialnych z litego drewna jest bez wątpienia kuszącą propozycją jednak wiąże się z wysokimi kosztami oraz koniecznością właściwej konserwacji w celu zachowania właściwości drewna. Doskonałą alternatywą dla litego drewna jest wytrzymała i lżejsza płyta meblopodobna, która jest łatwa w czyszczeniu, nie wymaga konserwacji a przy tym jest wytrzymalsza na drobne usterki mechaniczne. Szeroki wybór biurek z metalowymi nogami znajdziesz na stronie producenta mebli biurowych Davo Meble pod adresem: https://www.davomeble.pl/sklep/biurka-z-metalowymi-nogami-2s0d2-i.html?page=1.

Rekomendowane artykuły