Loading...
Uncategorized

Dodatki do samochodu wyczynowego

Jazda wyczynowa z całą pewnością jest emocjonującym ale również niebezpiecznym sportem. Aby zachować jak największą ostrożność, a także czuć się komfortowo w czasie jazdy, warto zainwestować w akcesoria dedykowane samochodom sportowym. Na co warto więc zwrócić uwagę podczas zakupu? Oto kilka wskazówek!

Kierownica sportowa – bezpieczeństwo i kontrola

Jednym z ważniejszych akcesoriów jest oczywiście kierownica sportowa, która doskonale sprawdza się podczas jazdy na torze, w driftingu, a nawet jeździe offroad. Kierownice sportowe znajdziemy zarówno z pełnym okręgiem, jak i wyciętym, który jest niemalże idealnym rozwiązaniem na tory. Wybierając kierownicę sportową warto się do niej przymierzyć – sprawdzić jak leży w ręce zarówno z rękawicami, jak i bez nich. Pamiętajmy aby odpowiednio dopasować ją do możliwości i parametrów technicznych naszego samochodu!

Kierownice sportowe znajdziesz pod adresem https://motorsport.2brally.pl/pl/c/Kierownice-sportowe/2284230.

Gaśnica to podstawa!

Zarówno w samochodach cywilnych, jak i sportowych wymagane jest wyposażenie samochodu w gaśnicę. Tym, o czym należy pamiętać to zorientowanie się, czy do wyścigu, w którym bierzemy udział konieczna jest gaśnica z homologacją czy też nie. Podczas kwalifikacji sprawdzane są wszelkie wymagane parametry, a niespełnienie jednego z warunków może skutkować niedopuszczeniem do startu. Upewnijmy się więc jaka gaśnica jest wymagana! Gdzie ją kupić? Najlepszym rozwiązaniem będzie dokonanie zakupu w sklepie specjalizującym się w wyposażaniu samochodów i kierowców sportowych.

Zapinki do maski i bagażnika

Zapinki do maski i bagażnika samochodu sportowego umożliwiają ich szybsze otwarcie oraz zamknięcie. Jak wiadomo, podczas jazdy wyczynowej liczy się każda minuta – warto więc zainwestować w ten niepozorny dodatek do swojego samochodu. Kierujmy się jakością wykonania oraz poleceniami – zdecydowanie ułatwi nam to montaż i użytkowanie.