Garaże blaszane a blaszaki – jakie są między nimi różnice?

garaż blaszany

Blaszaki przez wzgląd na to, że nie obowiązują je przepisy prawa budowlanego a także ich montaż jest mniej czasochłonny niż budynków murowanych, są bardzo chętnie wybierane przez mieszkańców polskich miejscowości a także polskich przedsiębiorców. Blaszaki, pomimo swojej funkcjonalności, nie cechują się jednak atrakcyjnym wyglądem – alternatywą dla nich są więc stylowe, pokrywane okleiną drewnopodobną lub pomalowane na jeden z wybranych kolorów z palety barw RAL garaże blaszane.

Garaż blaszak – czym jest?

Garaż blaszak to jedna z podstawowych i najprostszych konstrukcji przeznaczona do garażowania pojazdów. Bardzo często blaszaki wykonane są z ocynkowanej blachy, która gwarantuje bezpieczeństwo przed korozją oraz negatywnymi czynnikami atmosferycznymi jednak jest bardzo charakterystyczna i bardzo trudno ją przeoczyć co związane jest z tym, że jej srebrny kolor odbija promienie słoneczne i jest zauważalny z nawet dużych odległości. Garaż blaszak charakteryzować się musi oczywiście stabilną konstrukcją gwarantującą bezpieczeństwo garażowanych wewnątrz pojazdów lub przechowywanych przedmiotów jednak z pewnością pozostawia wiele do życzenia w kontekście swojej prezencji.

Garaż blaszany – mnogość wydajnych i estetycznych alternatyw dla blaszaków

Niezbyt estetycznie prezentujące się blaszaki nie są na szczęście jedynym, dostępnym na rynku wariantem. Wysokiej jakości garaż blaszany nie dość, że może zostać wyposażony w funkcjonalne akcesoria takie jak dachy o różnym kierunku spadu, bramy uchylne lub dwuskrzydłowe, dodatkowe drzwi lub otwór na okno PCV. to ponadto mogą zostać wykonane w taki sposób, by bardzo estetycznie się prezentować i komponować ze swoim otoczeniem. Przykładowo garaż blaszany pokryty okleiną drewnopodobną doskonale wyglądać będzie w otoczeniu zielonego zagajnika lub w pobliżu lasu, podczas gdy garaż blaszany pokryty farbą może zostać dopasowany kolorystycznie do elewacji budynku firmowego. Dzięki oferowanej wydajności każdy garaż blaszany, chociażby producenta Damari, jest satysfakcjonującym i pełniącym swoje funkcje przez wiele lat rozwiązaniem.

Blaszaki czy garaże blaszane – co wybrać?

Blaszaki z pewnością kuszą swoją stosunkowo niską ceną jednak ich właściwości i parametry techniczne nie dorównują standardom, które obowiązują wysokiej jakości garaże blaszane. Te drugie oferują zdecydowanie więcej zarówno osobom fizycznym, jak i przedsiębiorstwom – w końcu jak Cię widzą tak Cię piszą. Estetyczne, wykonane z dużą precyzją garaże blaszane z pewnością przyczynią się do lepszego wizerunku Twojej posesji. Sprawdź garaże blaszane producenta Damari, z którego ofertą zapoznać się możesz na stronie https://damari.pl/garaze-blaszane/ i ciesz się najwyższej jakości produktem przez wiele lat!

Rekomendowane artykuły