Courty – najczęściej wybierana nawierzchnia na boiska sportowe

nawierzchnia sportowa

Budowa boiska to duże przedsięwzięcie. Przy tworzeniu obiektu sportowego trzeba mieć na uwadze wiele elementów.

Musimy określić do jakiego sportu będzie dedykowane boisko, jakiej wielkości będzie obiekt, jak również to jaki rodzaj nawierzchni będzie zamontowany. Wszystko to trzeba uwzględnić bez względu na to czy w planach jest budowa komercyjnego obiektu sportowego, czy też budowa boiska przydomowego.

Nawierzchnia najważniejszy element boiska

Podłogi boiskowe w każdym przypadku muszą być dostosowane do form aktywności. Jeśli boisko sportowe ma być obiektem do gry w koszykówkę należy wybrać adekwatny do dyscypliny sportowej rodzaj nawierzchni. Podłogi boiskowe w każdym przypadku muszą spełniać dość rygorystyczne normy. Bowiem chodzi tutaj o to, by zapewnić sportowcom należyty komfort gry oraz zapewnić bezpieczeństwo. Dość oczywistym jest że dobre jakościowo nawierzchnie są dość kosztowne. Jednak w przypadku nawierzchni sportowych stosunek jakości do ceny jest adekwatny. Jedną z popularniejszych nawierzchni jest Courty. Jej popularność podyktowana jest poniekąd uniwersalnością. Courty sprawdza się na różnych boiskach. Stosowana zarówno na boiskach przydomowych, jak również na boiskach komercyjnych i wielofunkcyjnych. 

Courty nowoczesna nawierzchnia sportowa

Nawierzchnia sportowa Courty wykonana jest z polipropylenu. Materiał ten uchodzi za jeden z bardziej wytrzymałych. Wykazuje dużo większą odporność na uszkodzenia mechaniczne niż przykładowo nawierzchnia wykonana ze sztucznej trawy. Courty to przede wszystkim nowoczesna nawierzchnia, która nie wymaga skomplikowanego montażu. Nawierzchnia składa się się z łatwych do montażu modułów polipropylenowych, które można położyć na obiekcie sportowym nawet w przeciągu kilku dni. Jedną z zalet tejże nawierzchni jest to, że nie wymaga specjalistycznej pielęgnacji, nawierzchnie sportowe Courty można powiedzieć, że są pod tym względem bezobsługowe. Te nowoczesne nawierzchnie mają dużo więcej zalet, stąd też są tak powszechnie użytkowane na różnorakich obiektach sportowych. Nawierzchnia sportowa wykazuje nie tylko duża wytrzymałość, jest solidna i trwała ale także prezentuje się niezwykle estetycznie. Dzięki dostępnej szerokiej gamie kolorystycznej praktycznie każde boisko sportowe jest inne, wyjątkowe, ma swój charakter. Realizacje boisk sportowych przy użyciu nawierzchni Courty dostępne na tej stronie: https://courty.pl

Rekomendowane artykuły