Nie tylko nauka. O atrakcjach w niepublicznej szkole podstawowej w Tychach

Chyba każdy z nas doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że szkoła to nie tylko nauka, ale również wiele atrakcji, które czekają na uczniów każdego dnia. To różne aktywności, integracje na przerwach, mnóstwo zajęć dodatkowych, na których można poznawać nowe rzeczy, a także aktywne formy spędzania czasu.

Poniżej przedstawiamy, jakie atrakcje czekają na uczniów w niepublicznej szkole podstawowej w Tychach na przykładzie Akademii Rozwoju Otwarte Okno.

Niepubliczna szkoła podstawowa w Tychach – nauka na najwyższym poziomie

Nauka może być prawdziwą frajdę, kiedy zajęcia prowadzone są w ciekawy sposób, w nowoczesnych pracowniach, z wykorzystaniem odpowiednich metod dydaktycznych i pomocy. W niepublicznej szkole podstawowej w Tychach każdy dzień wypełniony jest licznymi atrakcjami.

Zajęcia odbywają się nie tylko w tradycyjnych klasach, ale również pracowni multimedialnej, salach językowych czy nowoczesnej sali gimnastycznej. Takie miejsce to z całą pewnością najlepsza zachęta do aktywności fizycznej dla każdego ucznia. Dla miłośników sztuki przygotowane zostały twórcze zajęcia w pracowni ceramicznej. Podczas nich uczniowie mogą nie tylko rozwijać swoją kreatywność, ale również ćwiczyć rękę.

Ciekaw zajęcia dla dzieci

W niepublicznej szkole podstawowej w Tychach czeka również magiczny dywan, specjalna sala doświadczenia świata, a także specjalnie wyposażona sala integracji sensorycznej. Całość pomyślana została z myślą o uczniach ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi. Więcej informacji o placówce można znaleźć na stronie: http://www.otwarteokno.edu.pl/strony/16/szkola/.

Rekomendowane artykuły