Loading...
Aranżacja

Naklejki do pokoju dziecka – jakie dekoracje ścienne są teraz w modzie?

Ściany od zawsze były ozdobą całego wnętrza. Oprócz wzorzystych tapet czy pomalowanych farbą ścian coraz więcej osób decyduje się na wybór elementów dekoracyjnych. Mowa tutaj o wszelkiego rodzaju zawieszkach na ściany, makramach, zdjęciach w ramce, obrazkach, plakatach. Każdego roku możemy obserwować modę na zupełnie nowe dekoracje ścienne. Nie inaczej jest w tym sezonie. Największą popularnością wśród dekoracji ściennych cieszą się naklejki ścienne.

Modna dekoracja w pokoju dziecka

Naklejki na ścianę to jedna z najczęściej wybieranych dekoracji ściennych. Czym podyktowana jest ich popularność? Otóż ich wybór jest ogromny możemy dobierać naklejki na ściany zarówno do pokoju dziewczynki jak i chłopca, możemy wybierać naklejki tematyczne, przedstawiające postacie z bajek, a także naklejki przedstawiające zwierzęta i geometryczne kształty. Naklejki ścienne dają nam dowolność aranżacji, świetnie prezentują się przyklejone na jednej głównej ścianie oraz na mniejszej ścianie np. przy łóżku czy biurku. Co ważne nie są drogie i są łatwe w montażu.

Naklejki na ścianę – najpopularniejsze wzory

Przeglądając dostępną ofertę w sklepach z naklejkami, jak również inspiracje dotyczące aranżacji wnętrz można zauważyć pewien trend. Największym zainteresowaniem cieszą się naklejki na ścianę przedstawiające zwierzęta, postacie z bajek oraz naklejki przedstawiające drzewa. Nowym trendem są również naklejki mapy świata przyklejane tuż nad biurkiem. Jak się okazuje oprócz walorów czysto dekoracyjnych naklejki mogą mieć rownież walor czysto edukacyjny. Pięknie wykonane naklejki mapy świata w wielu wariantach kolorystycznych znajdziesz w kolekcji sklepu Yoko Design. Jednak to nie jedyna kolekcja naklejek dostępna w tym sklepie. Naklejki drukowane na ścianę wycinane z folii matowej, wykonane w trosce o każdy najmniejszy szczegół znajdziesz w ofercie sklepu: Yokodesign.pl