Nowoczesne meble ogrodowe z technorattanu na taras i balkon

technorattan

Nowoczesne meble ogrodowe charakteryzuje nie tylko funkcjonalna estetyka ale również niezwykła wytrzymałość. Przez wzgląd na trudne warunki, z którymi zmierzyć się muszą meble ogrodowe bardzo istotnym jest wybór takich, które są w stanie zaoferować odporność zarówno na wilgoć, jak i wysokie temperatury oraz promienie słoneczne. Rynek proponuje naprawdę wiele rozwiązań. Producenci oraz dystrybutorzy oferują meble ogrodowe wykonane z najróżniejszych materiałów: stali, drewna, aluminium a także, być może tajemniczo brzmiącego, technorattanu. Dowiedz się jakie meble ogrodowe wybrać, żeby wystarczyły na więcej niż jeden sezon.

Nowoczesne meble ogrodowe z technorattanu

Meble ogrodowe z technorattanu łączą w sobie wytrzymałość mebli aluminiowych oraz naturalny wygląd charakterystyczny dla mebli drewnianych i rattanowych. Technorattanowe meble ogrodowe wykonane z syntetycznego rattanu oferują nie tylko elastyczność, która właściwie niweluje możliwość usterek mechanicznych i oferuje dużą wygodę użytkowania bez ryzyka odkształcenia mebla, ale również przewiewną konstrukcję sprawiającą, że meble ogrodowe z technorattanu z łatwością schną nawet po bardzo intensywnych opadach. Technorattan przez wzgląd na swoją strukturę jest bardzo łatwy do utrzymania w czystości – bez trudu z pomocą mokrej szmatki można zetrzeć z niego kurz i ewentualne plamy. Ważnym aspektem jest również to, że meble ogrodowe z technorattanu nie pochłaniają wilgoci co wiąże się chociażby z tym, że w przypadku rozlania na nie np. słodkiego napoju ten nie wsiąknie w ich strukturę.

Nowoczesne meble ogrodowe – swoboda aranżacji

Nowoczesne meble ogrodowe poza funkcjonalnością muszą oferować również swobodę aranżacji. Technorattanowe meble ogrodowe mogą być wykonywane w różnych formach – od minimalistycznych, prostych brył po zaokrąglone formy. To nie tylko zasługa stelażu wykonanego z alumium (to on odpowiada za stabilność mebli ogrodowych z technorattanu) ale również kilku wariantów tego materiału. Meble ogrodowe technorattanowe wykonywane są z technorattanu płaskiego lub półokrągłego. Nowoczesne meble ogrodowe z technorattanu płaskiego charakteryzują się prostą, zdefiniowaną, nierzadko minimalistyczną bryłą, która doskonale wpasowuje się do oszczędnych w wyrazie ogrodach. Meble ogrodowe z technorattanu półokrągłego zdecydowanie lepiej komponują się z ogrodami rustykalnymi lub boho. Naturalnie to jedynie forma – pozostaje jeszcze swoboda wyboru koloru, żeby nowoczesne meble z technorattanu były dopasowane do potrzeb każdego użytkownika.

Meble ogrodowe – technorattan w Bel Giardino

Nowoczesne meble ogrodowe z technorattanu dostępne są w ofercie polskiego importera Bel Giardino. Oferowane w sklepie Bel Giardino nowoczesne meble ogrodowe doskonale spiszą się zarówno w ogrodzie, jak i na tarasie – występują one w różnych rozmiarach oraz charakteryzują się oryginalnymi formami. Ponadto poza technorattanem meble ogrodowe, dostępne w Bel Giardino, wykonane są również z aluminium w związku z czym z pewnością każdy znajdzie w tym sklepie coś dla siebie. Najwyższej jakości, dostępne w przeróżnych wariantach kolorystycznych nowoczesne meble ogrodowe oferowane przez Bel Giardino z pewnością nadadzą Twojemu zielonemu zakątkowi stylu i pozwolą Ci efektywnie wykorzystać jego przestrzeń. Sprawdź ofertę Bel Giardino i już dziś zaaranżuj swój ogród lub taras nadając mu niepowtarzalnego charakteru!

Rekomendowane artykuły